• KINO SFERYCZNE W NASZYM PRZEDSZKOLU

• 22.11.2022r.  SEANS W KINIE SFERYCZNYM

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu mogły oglądać film

w kopule.

Mali widzowie mieli możliwość nie tylko oglądać, lecz również zostać uczestnikami niepowtarzalnych oraz nienamacalnych zdarzeń.
            * Naukowo udowodniono, że wypukły obraz, jak również jasne kolory, pozytywnie wpływają na ośrodkowy układ nerwowy dziecka, a także na stan fizjologiczny i emocjonalny.

Dla urozmaicenia wykładu, informację kształcącą przekazano  dzieciom nie tylko za pomocą kolorów i dźwięku, lecz również pod kątem 360°.
            * Film sferyczny porywał dzieci w świat ciekawostek, zawierał mnóstwo niezbędnej informacji edukacyjnej, którą dzieci  przyswoiły lepiej niż podczas tradycyjnej projekcji filmu w kinie lub w telewizji.

• OD LISTOPADA RUSZAJĄ ZAJĘCIA DRUŻYNY KANGURA !!

• Hura! Hura! Drużyna Kangura!

Od listopada ruszają zajęcia Drużyny Kangura! Odbywać się będą w każdy poniedziałek od godziny 14:15.

Rodziców zainteresowanych udziałem dziecka w zajęciach Drużyny Kangura prosimy o

uzupełnienie formularza na stronie

Jest to jedyna forma zapisów!

Opłata za zajęcia wynosi 50 zł/miesiąc.

Biuro kontakt:

Tel. 515-104-496

• WPŁATY ZA GODZINY OBECNOŚCI DZIECKA W PRZEDSZKOLU!

•  Drodzy Rodzice, prosimy o wpłaty za godziny obecności dziecka w przedszkolu na NOWE KONTO (PODANE PRZEZ NAS JUŻ WE WRZEŚNIU 2022r.) zamieszczone na  stronie przedszkola 14, tablicy ogłoszeń oraz na paskach z opłatami, które dostali Państwo otrzymali w padzierniku.

NOWE KONTO GODZIN OBECNOŚCI DZIECI W PRZEDSZKOLU 85 1560 0013 2123 7521 1000  0010

• UWAGA !!!!! DODATKOWE KARTY DO EWIDENCJI OBECNOŚCI DZIECI.

• DRODZY RODZICE,

Jeżeli Państwo są zainteresowani zamówieniem DODATKOWYCH KART do ewidencji obecności  dzieci PROSIMY O WPŁATY NA NOWE KONTO GODZIN tj. 85 1560 0013 2123 7521 1000 0010. W opisie przelewu prosimy podać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, GRUPĘ oraz ILOŚĆ KART. KOSZT 1 KARTY to kwota 10 zł.

• UWAGA !!! OPŁATY !!!

• Drodzy rodzice

Informacje (w formie papierowej) dotyczące płatności  za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu znajdują się w indywidualnych szafkach w szatni.

Dostęp do Państwa konta na portalu "Mobi portal" odbywa się poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego otrzymanego na email pierwszego opiekuna ujętego w systemie.

06.10.2022r. zostaną wysłane do Państwa linki aktywacyjne. Prosimy o możliwie szybkie zalogowanie się w systemie (linki mogą stracić swoją ważność).

• VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚWIĘTY MIKOŁAJ BISKUP O MIŁOSIERNYM SERCU

• O KONKURSIE:

1. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną, techniką zgodną z regulaminem, której tematem jest „Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu”.

2. Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 27 października 2022 r. wypełniając elektroniczny formularz na stronie internetowej: www.konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl

3. Organizator do dnia 13 listopada 2022 r. wyłoni w każdej kategorii prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu oceny prac konkursowych. Uczestnicy zostaną niezwłocznie powiadomieni o zakwalifikowaniu pracy do drugiego etapu i zobowiązani do przesłania oryginału pracy w nieprzekraczalnym terminie 22 listopada 2022 r. do sekretariatu konkursu: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin.

4. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia 2022 r. (godz. 15.00) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.