• MY TEŻ TAM BYLIŚMY🎄🤎🎁

Szanowni Państwo!

Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział
            w kiermaszu świątecznym organizowanym przez nasze miasto. W tym roku całe przedsięwzięcie odbyło się na terenie C.H. Pogoria.
            Na świątecznym jarmarku nie zabrakło przepysznych, domowych słodkości.
            Można  było nabyć wyśmienite pierniczki własnoręcznie wykonane przez dzieci, wspaniałe ozdoby i stroiki zrobione przez starsze i młodsze przedszkolaki. Ponadto można będzie nabyć unikalne rękodzieło świąteczne, stworzone przez utalentowane nauczycielki Przedszkola Nr 14.

Zysk ze sprzedaży świątecznych upominków zostanie przeznaczony na cele charytatywne i potrzeby poszczególnych grup.

Czekamy na Was 19 grudnia. Przybywajcie, oglądajcie, kupujcie i dobrze się bawcie .

Zachęcamy małych i dużych do odwiedzin Stanowiska Nr 12.

Gorąco zapraszamy!

• AUDYCJA MUZYCZNA "KOLĘDY ŚWIATA"

• Dnia 14.XII.2022r. o godz.12.30

odbyła się w naszym przedszkolu

audycja muzyczna pt.:"Kolędy świata".

Dzieci mogły posłuchać kolęd peruwiańskich i ekwadorskich o radosnym i skocznym charakterze, którym towarzyszył akompaniament naturalnych instrumentów indiańskich: queny - indiańskiego fletu, chajchas - grzechotki oraz quiro - instrumentu perkusyjnego. Prowadzący przekazał przedszkolakom wiele ciekawostek związanych z obchodzeniem Świat Bożego Narodzenia w Ameryce Południowej. Ponieważ w Peru kolędy śpiewają tylko dzieci, dlatego tez wszyscy dla naszego gościa zaśpiewali polska kolędę "Dzisiaj w Betlejem". Pomimo,ze kolędy peruwiańskie różnią się od naszych tradycyjnych, to wprowadziły wszystkich w radosny nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.