• UWAGA !!!!

•  DO PRZEDSZKOLA ZGŁASZANE SĄ PRZYPADKI ZAPALENIA SPOJÓWEK (OBJAWY: SPUCHNIĘTE POWIEKI, ZACZERWIENIONE GAŁKI OCZNE)

PRZYPOMINAMY, ŻE DZIECI Z OBJAWAMI CHOROBOWYMI,

JAK RÓWNIEŻ W TRACIE ANTYBIOTYKOTERAPII NALEŻY POZOSTAWIĆ W DOMU

DO CAŁKOWITEGO USTĄPIENIA OBJAWÓW.

• DLA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA

• DRODZY RODZICE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH

DO PRZEDSZKOLA

PROSIMY W TERMINIE DO 12.04.2023 ROKU GODZ. 15.00 POTWIERDZIĆ WOLĘ UCZĘSZCZANIA

DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

( NIEZŁOŻENIE TAKIEJ WOLI W TERMINIE SKUTKUJE NIEPRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA)

DRUK DO POBRANIA NAS STRONIE NABO URZĘDU MIASTA ORAZ NA NASZEJ STRONIE PRZEDSZKOLA NR 14 W ZAKŁADCE:

O PRZEDSZKOLU- WAŻNE DOKUMENTY- POTWIERDZENIE WOLI

LUB TU:

• WITAMY WIOSNĘ :)

• Nasze przedszkole przywitało już wiosnę!

Dla każdego przedszkolaka jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Z tej okazji dzieci z grupy ,,Żabki" przygotowały występ artystyczny o tematyce wiosennej. Wszystkie dzieci wspólnie bawiły się i śpiewały piosenki. Uśmiechnięci wyruszyliśmy na spacer w okolicy naszego przedszkola, gdzie pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną. I tak kolorowy, ale już wiosenny, uśmiechnięty pochód mógł wrócić do przedszkola. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Uroczystość  została połączona z  obchodami ŚWIATOWEGO DNIA WODY. Dzieci dowiedziały się, jak ważna jest woda w życiu człowieka oraz w jaki sposób można pomagać w oszczędzaniu jej w codziennym życiu. Z tej okazji przedstawiona została również prezentacja multimedialna dotycząca sposobów oczyszczania i oszczędzania wody.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, która znajduje się galerii ;)